XXIX niedziela w ciągu roku A.D. 2023 – 22 października 2023 r.

1. Serdecznie zapraszam na Msze Święte i na nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie na godz. 16.00, a w niedzielę na godz. 10.30. Zapraszam także na nabożeństwa Maryjne w środy i soboty, o godz. 15.30.
  2. Przez cały miesiąc także ofiarami do puszki, która znajduje się na stoliku pod chórem, możemy wspierać misje.
  3. W sobotę wspominamy Świętych Apostołów Szymona i Judę Tadeusza.
  4. Na stoliku pod chórem są do zabrania karty wypominkowe. Możemy je uzupełnić, zaznaczając wybrany dzień. 1 listopada Msze Święte będą o godz. 8.00, 9.00 i 10.00 – po niej różaniec wypominkowy za wszystkich zmarłych połączymy z procesjami na cmentarzu parafialnym. 2 listopada Msze Święte o godz. 9.00 i 17.00 – po niej różaniec wypominkowy za wszystkich zmarłych połączymy z procesjami na cmentarzu parafialnym.
  5. Kościół sprzątały (kartka)
  6. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).