XXV niedziela w ciągu roku A.D. 2023 – 24 września 2023 r.

1. Bardzo serdecznie zapraszam Was na nasz Festyn Parafialny, na terenach obok kościoła, od godz. 14.00. Droga od Remizy OSP do mostku na rzece będzie zamknięta od godz. 13.00. Dziękuję za okazaną pomoc i zaangażowanie w organizację tego wydarzenia. Zapraszam najpierw na wspólny posiłek. Myślę, że ten czas spędzimy miło we wspólnym gronie. Gwiazdą Festynu będzie Pan Zenom Martyniuk. Podczas Festynu można się częstować wszystkim co będzie. Jeśli ktoś chciałby złożyć ofiarę będzie to można uczynić, wrzucając ją do przygotowanych puszek. Będzie także Loteria Fantowa wraz z nagrodami. Można także nabyć magnesy na lodówkę. Ok. godz. 17.00 zostanie wwieziony tort (40 kg na 40 lecie parafii), zaśpiewamy Sto lat … .
  2. Bóg zapłać Panu Wójtowi Danielowi Bajowi za wsparcie w kwocie 5000 zł, OSP Oleśniki – 3500 zł, Państwu Boguszom – 2000 zł i Małyszom – 1000 zł (Lewiatan). Bóg zapłać za wpłatę na konto 200 zł, oraz przyniesione ofiary w kwocie 500 zł, 200 zł, 100 zł, 50 zł.
  3. Bóg zapłać za wykoszenie trawy Panu Rafałowi i Tomaszowi.
  4. Za tydzień w niedzielę rozpoczniemy miesiąc październik. Zachęcam do modlitwy różańcowej w niedzielę przed Mszą Świętą, o godz. 11.00.
  5. Kościół sprzątały (kartka)
  6. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  7. Polecam aby zabrać i czytać prasę katolicką. Są do nabycia Kalendarze Maryjne w cenie 10 zł.