XXVII Niedziela w ciągu roku A.D. 2019 – 06 października 2019 r.

1. „Słudzy nieużyteczni jesteśmy; wykonaliśmy to, co powinniśmy wykonać”. Dziękuję serdecznie za służbę podczas II Festynu Parafialnego: Pani Julicie za pomoc w ułożeniu programu, przygotowanie i przebieg festynu, Pani Dyrektor za dzieci, które tak pięknie prezentowały się na scenie, a także za ekipę, która pomagała się dzieciom pięknie bawić, strażakom, piłkarzom z klubu, Panom za pomoc w transporcie sceny, a także innych potrzebnych rzeczy, nagłośnienia, Pani Joli i Ewie za grochówkę, Paniom za dary do kuchni oraz ciasta, wszystkim za fanty i okazaną pomoc, szczególnie osobom czuwającym podczas festynu przy loterii, ciastach, kawie, grochówce. Wszystkim za obecność i wspólną zabawę przejazd rowerowy oraz integrację, a także rywalizację podczas wyścigu. Usłyszeliśmy miłe słowa od wójta, a także słyszymy także w naszej społeczności lokalnej pozytywne opinie. Myślę, że dzięki naszemu zaangażowaniu – służbie, kolejne festyny także będą pięknie przebiegać.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę na Seminarium Duchowne.
  3. Zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej, po Mszy Świętej wieczorowej, o godz. 17.00, a w niedzielę, o godz. 10.30.
  4. Trwa wymiana okien. Z tej racji w dalszym ciągu w tym tyg. Msze Święte będą o godz. 17.00, a kolejna po różańcu.
  5. Na wymianę okien złożono ofiary: 100zł, 100 zł, 100 EURO oraz 1294 zł z Festynu Parafialnego plus 500 zł od Pana Polskiego i Pani Berneckiej ze sprzedaży książek podczas Festynu. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  6. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek NMP Różańcowej a w niedzielę 13 dzień miesiąca – Dzień Fatimski – połączymy z modlitwą różańcową o 10.30.
  7. W Fajsławicach w UG 18 października odbędzie się odpłatne komputerowe badanie wzroku. Informacje na plakacie.
  8. Kościół sprzątały (kartka). Intencje na bieżący tydzień (kartka).
  9. Za tydzień będziemy obchodzić Dzień Papieski. Włączymy się też w akcję zbiórki pieniędzy do puszek na Fundusz Stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  10. Polecamy prasę katolicką: Gość Niedzielny, Niedzielę.