XXIX Niedziela w ciągu roku A.D. 2018 – 21 października 2018 r.

1. Ojcowie Biali – Misjonarze Afryki dziękują za złożone w minioną niedzielę ofiary. Przekazaliśmy do puszek kwotę 892, 92 zł. Jeszcze Głos Afryki oraz obrazki możemy zabrać – są na stoliku.
  2. Dziękuję Paniom sprzątającym kościół (kartka).
  3. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach:
  4. W tym tygodniu m. inn. wspominamy:

– w poniedziałek – Św. Teresy od Jezusa

– we wtorek – Św. Jadwigi Śląskiej i rocznica wyboru Św. Jana Pawła II na Stolicę Piotrową

– we środę – Św. Ignacego Antiocheńskiego

– w czwartek – Św. Łukasza – patrona służby zdrowia

– w sobotę – Św. Jana Kantego

1. Dziękuję za wspólną modlitwę podczas Mszy Świętych i różańca. Serdecznie zapraszam.
  2. Już niedługo listopad. Radni proszę, aby odebrali kartki wypominkowe i w tym tygodniu dotrą do naszych domów. Będę też do odebrania w kościele. Na kartce proszę zaznaczyć dzień, w którym chcecie aby modlić się wspólnie za naszych zmarłych polecanych w wypominkach. Wypełnione przynosimy do Kościoła do zakrystii lub koszyczka przed ołtarzem.
  3. 10 listopada w sobotę, zapraszam na wyjazd do Lublina, dzieci oraz rodziców i dziadków. Przypada rocznica śmierci ks. Piotra Ściegiennego – Patrona Szkoły, pojedziemy na Jego grób, do Katedry, na wieżę Trynitarską, do McDonalds i może gdzieś jeszcze. Wyjazd o 9.00, powrót ok. 15.00. Zapisy u mnie J
  4. Przypominam, że za tydzień wybory samorządowe. Aby móc głosować na terenie danej gminy, muszę być zameldowany lub złożyć pisemną deklarację oraz wniosek o wpisanie do rejestru wyborców. Ja zamierzam skorzystać z takiego prawa. Służę wnioskiem.
  5. W sobotę zapraszam dzieci na spotkanie do Domu Parafialnego na godz. 10.00.
  6. Za tydzień w niedzielę ofiary na tacę złożymy na misje, a do puszek na Papieskie Dzieło Dziecięctwa Misyjnego.
  7. Dzisiaj z racji XVIII Dnia Papieskiego – Promieniowanie Ojcostwa, pamiętamy żywym pomniku, którym są stypendia dla dzieci i młodzieży. Przy wyjściu z kościoła do puszek są zbierane ofiary. Bóg zapłać.
  8. Polecamy prasę katolicką: Gość Niedzielny, Niedzielę oraz kalendarze Maryjne na następny rok w cenie 5 zł.