XXX niedziela w ciągu roku A.D. 2023 – 29 października 2023 r.

1. Kończy się miesiąc październik. Bóg zapłać za wspólna modlitwę różańcową w kościele. Dziękuję serdecznie dzieciom za ich obecność. Dla Was mam szczególne podziękowania i prezenty, które przekazuję na bieżąco. Dzieci narysowały nasz kościół z okazji 40 lecia naszej parafii a wkoło daty bądź paciorki różańca symbolizujące ich modlitwę. Gdyby ktoś jeszcze miał do oddania, to z radością potem powiesimy przy wejściu do kościoła. Nasz różaniec to dziękczynienie i modlitwa w sposób szczególny za naszą parafię.
  2. Od 3 listopada nasza modlitwa różańcowa będzie połączona z czytaniem wypominek, po Mszy Świętej o godz. 16.00, a 1 i 2 listopada podczas procesji na cmentarzu polecimy wszystkich naszych zmarłych także w modlitwie różańcowej.
  3. W środę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte będą o godz. 8.00, 9.00 i 10.00 – po tej Mszy Świętej procesja na cmentarzu parafialnym. Przed Mszami Świętymi jest możliwość spowiedzi świętej, tak aby ofiarować dar komunii świętej za naszych zmarłych. We wtorek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.  Msze Święte, o godz. 9.00 i 17.00, a po Mszy Świętej procesja na cmentarzu parafialnym.
  4. Od 1 do 8 listopada, każdego dnia odwiedzając cmentarz i modląc się za zmarłych możemy uzyskać odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące, a ponadto we wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych odwiedzając kościół.
  5. Są jeszcze do odebrania karty wypominkowe. Proszę je zabrać i wypełnić, zaznaczając wybrany dzień tygodnia do modlitwy wypominkowej.
  6. W tym tygodniu nabożeństwa I piątku i soboty, połączymy z modlitwą wypominkową. Zachęcam także do praktyki tych dni w duchu wynagrodzenia oraz daru modlitwy za powołanych i o powołania.
  7. W I piątek miesiąca, od godz. 9.00 odwiedzę chorych w domach.
  8. Kościół sprzątały (kartka)
  9. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).