XXXI niedziela w ciągu roku A.D. 2022 – 30 października 2022 r.

1. Kończy się miesiąc październik. Bóg zapłać za wspólna modlitwę różańcową w kościele. Dziękuję serdecznie dzieciom i młodzieży za ich obecność. Dla Was mam szczególne podziękowania i prezenty, które przekażę jutro. Wspólnie dziękowaliśmy Maryi za Jej wiele imion, w których czuwa nad nami. Gdyby ktoś z dzieci chciał brakujące naklejki to są do odebrania w zakrystii. Jeszcze raz serdecznie Wam dziękuję.
  2. Nasza modlitwa różańcowa będzie trwała do 12 listopada w dni powszednie, po Mszy Świętej o godz. 16.00, a 1 i 2 listopada podczas procesji na cmentarzu. Chcemy w tych dniach w tą modlitwę włączyć naszych zmarłych, których polecamy w wypominkach.
  3. Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte będą o godz. 8.00, 9.00 i 10.00, a po Mszy Świętej procesja na cmentarzu parafialnym. Przed Mszami Świętymi jest możliwość spowiedzi świętej. We wtorek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.  Msze Święte, o godz. 9.00 i 17.00, a po Mszy Świętej procesja na cmentarzu parafialnym.
  4. Od 1 do 8 listopada, każdego dnia odwiedzając cmentarz i modląc się za zmarłych możemy uzyskać odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące, a ponadto we wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych odwiedzając kościół.
  5. Są jeszcze do odebrania karty wypominkowe. Proszę je zabrać i wypełnić, zaznaczając wybrany dzień tygodnia do modlitwy wypominkowej.
  6. W tym tygodniu nabożeństwa I czwartku, piątku i soboty, połączymy z modlitwą wypominkową. Zachęcam także do praktyki tych dni w duchu wynagrodzenia oraz daru modlitwy za powołanych i o powołania.
  7. W I piątek miesiąca, od godz. 9.00 odwiedzę chorych w domach.
  8. W następną niedzielę ofiary na tacę przeznaczymy na budownictwo sakralne.
  9. Kościół sprzątały (kartka).
  10. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  11. Zachęcamy do zabrania i lektury prasy katolickiej.