XXXI niedziela w ciągu roku A.D. 2023 – 05 listopada 2023 r.

1. Bóg zapłać za wspólna modlitwę różańcową w kościele. Dziękuję serdecznie dzieciom za ich obecność, a także za przygotowane plakaty z naszym kościołem z okazji 40 lecia naszej parafii a wkoło daty bądź paciorki różańca symbolizujące ich modlitwę.
  2. W tym tygodniu do piątku trwa nasza modlitwa różańcowa, która będzie połączona z czytaniem wypominek, po Mszy Świętej o godz. 16.00.
  3. Bóg zapłać za pomoc w wywozie śmieci z cmentarza, a także za pomoc w procesjach na cmentarzu.
  4. Za tydzień ofiarami do puszki wesprzemy Kościół w Potrzebie – szczególnie tam gdzie jest prześladowany.
  5. W sobotę Narodowe Święto Niepodległości. W naszej modlitwie polecimy nasza Ojczyznę i Ks. Marcina w dniu Jego imienin. Msze Święte o godz. 09.00 i 11.00.
  6. Kościół sprzątały (kartka)
  7. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).