XXXII Niedziela w ciągu roku A.D. 2020 – 08 listopada 2020 r.

1. Dzisiaj w naszych modlitwach polecamy Kościół w potrzebie. To konkretna instytucja, która wspiera wspólnoty chrześcijańskie w różnych miejscach świata – tam gdzie kościół potrzebuje pomocy. Tematem tegorocznego Dnia Solidarności jest Republika Środkowoafrykańska (RŚA) – Przywrócić nadzieję! Możemy wspomóc to dzieło wysyłając SMS – RATUJE pod numer 72405.
  2. Jeszcze tylko do piątku w modlitwie wypominkowej polecamy naszych bliskich zmarłych. Wypełnione karty wypominkowe możemy przynieść nawet przed Mszą Świętą w danym dniu. W tym roku do różańca wypominkowego dodaję, czytając imiona i nazwiska 324 zmarłych, którzy odeszli z naszej wspólnoty parafialnej od Misji Świętych w 2000 roku.
  3. Chociaż mamy dyspensę od udziału we Mszy Świętej niedzielnej i świątecznej, to jednak zapraszam także w ciągu tygodnia, na Mszę i modlitwę do kościoła.
  4. Przypominam, że nie jest zbierana taca. Możemy ofiary pozostawić w koszyczku pod chórem.
  5. Jutro święto Rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, a w środę Święto Niepodległości. W tym dniu swoje imieniny przeżywa Ks. Marcin. Polecimy go w naszych modlitwach, podczas Mszy Świętych odprawianych o godz. 9.00 i 11.00.
  6. Dziękuję Paniom sprzątającym i dezynfekującym kościół (kartka).
  7. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  8. Dziękuję za renowację i za umieszczenie Krzyża Misyjnego Julianowi, Mateuszowi i Janowi Pitucha. Dziękuję za pomoc Pawłowi Oleksiejowi. Dziękuję Panu Piotrowi za wywiezienie śmieci z cmentarza przed Uroczystością Wszystkich Świętych.
  9. Zachęcam do zabrania prasy katolickiej.
  10. Ponieważ sam jestem ozdrowieńcem, dzisiaj i kiedy będzie potrzeba będę wspierał także inne parafie. Także służę Wam pomocą: gdyby ktoś potrzebował, aby przyjechać do chorego, czy też zrobić zakupy, załatwić jakieś sprawy. Proszę o kontakt telefoniczny lub bezpośredni. Wszystkim życzymy dużo zdrowia i błogosławieństwa Bożego.