XXXIII niedziela w ciągu roku A.D. 2022 – 13 listopada 2022 r.

 1. Dzisiaj w naszych modlitwach polecamy wszystkich ubogich i bezdomnych w Światowym Dniu Ubogich. Ubóstwo przybiera dzisiaj różne wymiary, tym bardziej ważny jest dar modlitwy i ofiary. Dzisiaj także łączymy się duchowo z kościołem prześladowanym na Ukrainie. Przy wyjściu z kościoła do puszek możemy złożyć ofiarę dla bezdomnych, którym pomaga Caritas oraz na pomoc kościołowi na Ukrainie.
 2. Bóg zapłać za wspólną modlitwę różańcem wypominkowym. Dzisiaj jeszcze w Adoracji Najświętszego Sakramentu polecimy naszych zmarłych.
 3. Dzisiaj, o godz. 12.00 w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej.
 4. W czwartek wspominamy Św. Elżbietę Węgierską, w piątek bł Karolinę Kózkównę.
 5. Za tydzień w niedzielę już Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata i odpust w Trawnikach.
 6. Także za tydzień w niedzielę będziemy mieć gości: Rektor Seminarium Duchownego w Lublinie Ks. Zdzisław Szostak i kleryk. Podzielą się świadectwem powołaniowym, a my wesprzemy przygotowujących się do kapłaństwa modlitwą i ofiarami na tacę. Przywiozą też swoje kalendarze, które będziemy mogli zakupić.
 7. Kościół sprzątały (kartka).
 8. Bóg zapłać Panu Krzysztofowi za wywiezienie śmieci z cmentarza.
 9. Czekam do 26 listopada na przekazywanie w formie pisemnej kandydatury na radnych. Można kartki zostawić w koszyczku pod chórem. Zgłaszamy 2 kandydatury najlepiej każdy ze swojego rejonu. Z tych kandydatur będziemy głosować 4 grudnia.
 10. Kościół sprzątały (kartka).
 11. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
 12. Zachęcamy do zabrania i lektury prasy katolickiej.