Chrzest Pański A.D. 2021 – 10 stycznia 2021 r.

1. W Święto Chrztu Pańskiego przypominamy sobie misję – posłanie Jezusa Chrystusa. Jest to służba człowiekowi, która zaczyna się chrztem, poprzez nauczanie, cuda i znaki, aż po ofiarę na krzyżu. Ona trwa także dzisiaj. Jest służbą pełną miłości i ofiary. Ta niedziela kończy Okres Bożego Narodzenia.
  2. Za tydzień ofiary na tacę przeznaczymy na Seminarium Duchowne w Lublinie.
  3. Dziękuję Paniom sprzątającym i dezynfekującym kościół (kartka).
  4. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  5. Gdyby któraś rodzina nie otrzymała Krzyża Misyjnego lub obrazków – są wyłożone na stoliku w kościele. Ponadto są identyczne krzyże ale już bez nadruku. Mam ich kilkanaście, gdyby ktoś potrzebował do domu swojego czy też rodzin można je nabyć. Są w woreczkach foliowych na stoliku. Płaciłem za krzyże 14 zł.
  7. W środę odbędzie się pogrzeb: ś.p. Mieczysława Iwańczuka, różaniec godz. 10.00. Dzisiaj na godz. 14.00 rodzina zaprasza na różaniec za zmarłego do kościoła. Polećmy Go Bożemu Miłosierdziu przez wstawiennictwo Matki Bożej. Zdrowaś Maryjo …, Wieczny odpoczynek …