Festyn Parafialny – 29.09.2019 roku

Nasz Festyn Parafialny, odbędzie się w niedzielę 29 września. Rozpoczniemy o godz. 14.00, wspólnym przejazdem na rowerach. Zaczniemy od remizy (rowery oraz strój dowolny – szykowny) – „Oleśniki Cycle Chic”. Następnie wyścig elity – „Tour de Oleśniki” – dorosłych proszę o zgłaszanie się do mnie (wśród uczestników kilku księży z dekanatu i może nawet Pan Wójt). Po tej części rozpoczną się przedstawienia, zabawy przy scenie. Potwierdziła obecność Schola Dziecięca „Śpiewające Duszki” z par. p.w. Świętego Ducha w Chełmie. Zaśpiewają dla nas i przywiozę też swoją autorską płytę, którą będziemy mogli zakupić. Wystąpią nasze dzieci z przedszkola oraz szkoły. Będą wspólne zabawy. Przyjmujemy zgłoszenia śpiewających i grających osób – rodzin, które chciałyby wystąpić na scenie. W międzyczasie będą trwały zawody Strongman – silnych mężczyzn prosimy o zgłaszanie się. Będzie miejsce zabawy dla dzieci, pod kierownictwem Pani Dyrektor. Oczywiście będzie ciasto, grochówka, kawa Proboszcza i także Loteria Fantowa. Może po godz. 17.00 wspólnie pobawimy się z DJ Drozdem.