III Niedziela w ciągu roku A.D. 2019 – 27 stycznia 2019 r.

1. Zapraszam Radę Duszpasterską na spotkanie w niedzielę 3 lutego, po Mszy Świętej o godz. 11.00.
  2. Spotkanie dla dzieci i młodzieży w Domu Parafialnym w sobotę po Mszy Świętej o godz. 9.00. Po nim spotkanie ministrantów i kandydatów. We wtorek, o godz. 18.00 sala gimnastyczna dla SLO, ale też i innych dzieci i młodzieży. Zapraszam!
  3. W najbliższy piątek od godz. 8.30 będę odwiedzał chorych.
  4. Nabożeństwo I piątkowe i I sobotnie po Mszach Świętych o godz. 16.00.
  5. W sobotę święto Ofiarowania Pańskiego. W tym dniu ofiary na tace przekażemy na zakony kontemplacyjne. Są do nabycia gromnice wraz z osłonkami w cenie 12 zł i 16 zł.
  6. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienia: w poniedziałek – Św. Tomasza z Akwinu, w czwartek – Św. Jana Bosko.
  7. Dziękuję Paniom sprzątającym kościół i Panom odśnieżającym teren wokół kościoła i domu parafialnego (kartka).
  8. W tym tygodniu będziemy rozbierać dekorację Bożonarodzeniową. Proszę sprzątających o ustalenie ze mną terminu.
  9. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  10. Już od wielu lat w Kościele jest miejsce dla Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej. To świeckie osoby – mężczyźni, którzy wspomagają kapłanów w nadzwyczajnych sytuacjach w udzielaniu Komunii Świętej podczas Mszy Świętej oraz w zanoszeniu Komunii Świętej chorym. Chcę zwrócić się do kilku osób z prośbą o bycie kandydatem na Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej. Taki kandydat odbywa przygotowanie. Więcej szczegółów podam indywidualnie. Gdyby ktoś chciał też sam się zgłosić proszę o kontakt ze mną.
  11. Polecamy prasę katolicką: Gość Niedzielny (film „Bóg nie umarł 2”), Niedzielę, Mały Gość Niedzielny.