Niedziela Chrztu Pańskiego A.D. 2023 – 08 stycznia 2023 r.

1. Dziękuję serdecznie wszystkim naszym Radnym, za służbę parafii. Dzisiaj złożyli przysięgę. Otaczamy ich też naszą modlitwą.
  2. Dziękuję dzieciom za udział w konkursie kolęd i pastorałek. Jasełka w szkole odbędą się w czwartek 12 stycznia, o godz. 12.00. Wstęp wolny.
  3. Dziękuję za ofiary na tace, które przekażemy na Seminarium Duchowne.
  4. Bóg zapłać za poświęcony czas i przyjęcie z wizytą duszpasterską. Bóg zapłać za składane ofiary na termomodernizację Domu Parafialnego. Już zostały wymienione okna oraz parapety wewnątrz, a także drzwi wejściowe. Bóg zapłać za okazaną pomoc. W tym tygodniu odwiedzę. Program wizyty duszpasterskiej. (kartka)
  5. Dziękuję Panom Grzegorzowi, Pawłowi i Krzysztofowi za wywiezienie śmieci z cmentarza oraz za pomoc ciągnikiem i busem.
  6. Szkolenie chemizacyjne dla rolników w OSP w Oleśnikach, 18 stycznia, godz. 09.30.
  7. Dziękuję Paniom sprzątającym kościół. Kościół sprzątały (kartka).
  8. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  9. Zapowiedź przedślubna: Kamil Sitarczuk, kawaler z Czułczyc, par. p.w. Św. Rocha i Patrycja Angelika Burak, panna z Oleśnik, par. tut.
  10. Zachęcamy do zabrania i lektury prasy katolickiej.