Odpust Parafialny A.D. 2022 – 21 sierpnia 2022 r.

1. Bóg zapłać za obecność i wspólną modlitwę w minionym tygodniu na cmentarzu parafialnym i dzisiaj podczas naszego Odpustu – Święta Parafii. Bóg zapłać za pomoc w przygotowaniach wszystkim, którzy włączyli się czynnie w nasze uroczystości: na cmentarzu, w kościele, dokoła kościoła oraz w wielu miejscach naszej miejscowości. Bóg zapłać za dekoracje, korowód dożynkowy
  2. Serdeczne Bóg zapłać za posługę Słowa, modlitwę i Eucharystię: Misjonarzowi – Ojcu Mariuszowi. Pozostajesz w naszych sercach, jesteśmy Ci wdzięczni za odwiedzanie naszej parafii i zapewniamy Cię o naszych modlitwach podczas Twojego pobytu na misjach.
  3. Bóg zapłać za okazaną pomoc i życzliwość w przygotowaniu uroczystości. Państwu Czyżom, naszym Starostom Dożynek – całej rodzinie: trójce dzieciom: Jackowi, Ewie i Annie oraz ojcu Janowi, którzy tyle siły i pracy wkładacie w swoje gospodarstwo, a swoją postawą pomnażacie dzieło Boże. Pani Mirosławy Mazurek, za wykonanie wieńca dożynkowego i dekoracji w kościele i poza kościołem. Bóg zapłać całym rodzinom sprzątającym kościół, pomagającym w dekoracji, koszącym trawę, itd. (kartka). Bóg zapłać za dekoracje balotów i stworzenie dekoracji dożynkowej przed kościołem a także w wielu miejscach naszej miejscowości. Dziękuję też za posługę przy wydawaniu zimnego picia, waty cukrowej, cukierków, cebularzy i szczyp. Tym wszystkim proszę poczęstujmy się przy wyjściu z kościoła. Weźmy także Dziękuję za asystę ciągników, Panom Kamilowi, Janowi, Grzegorzowi i Arkadiuszowi oraz motocyklistom i Straży Pożarnej. Dziękuję za wszystkie dary przyniesione do dekoracji i do Domu Parafialnego oraz dla Misjonarza, a Paniom za pomoc w kuchni.
  4. Jeszcze w tym tygodniu przyjmuję zgłoszenia na pieszą pielgrzymkę z Lublina do Wąwolnicy, w sobotę 3 września.
  5. Do czwartku będziemy modlić się nowenną do MB Częstochowskiej, po Mszy Świętej, o godz. 18.00. W samą uroczystość MB Częstochowskiej, w piątek Msze Święte, o godz. 9.00 i 18.00.
  6. Bóg zapłać za ofiary na kościół, na dożynki i na Misje – także za dary rzeczowe.
  7. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).