XVI niedziela w ciągu roku A.D. 2023 – 23 lipca 2023 r.

1. Dzisiaj podczas Mszy Świętych modlimy się w intencji kierowców i podróżujących, a po Mszach Świętych poświęcimy pojazdy. Przy tej okazji będziemy zbierać ofiary na MIWA – dzieło zajmujące się wyposażeniem misjonarzy w środki komunikacji na misjach. Zachęceni jesteśmy do ofiar w myśl hasła: „Jeden grosz za jeden szczęśliwie przejechany kilometr”.
  2. Dzisiaj polecamy Bogu w modlitwie wszystkich seniorów obchodząc Światowy dzień Dziadków i Osób Starszych.
  3. W poniedziałek wspominamy Św. Kingę, we wtorek Św. Jakuba, w środę Świętych Joachima i Annę rodziców NMP, a w sobotę Św. Martę, Marię i Łazarza.
  4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła (kartka).
  5. Serdecznie proszę wraz z Radą Parafialną o wsparcie finansowe remontu Domu Parafialnego. Od dzisiaj – 23 lipca, Radni przejdą po domach. Dziękuję serdecznie za zrozumienie i okazane wsparcie. Dziękuję za ofiary indywidualne w kwocie 300 zł i 100 zł. Bóg zapłać za pracę w minionym tygodniu Panom: Marianowi, Marianowi i Marianowi, Krzysztofowi, Pawłowi, Pawłowi, Piotrowi, Piotrowi i Piotrowi za pomoc w wywiezieniu ziemi i za systematyczne spychanie ziemi koparką.
  6. Są do zabrania karty wypominkowe na różaniec i Mszę Świętą 13 sierpnia na cmentarzu parafialnym.
  7. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).