XXVII niedziela w ciągu roku A.D. 2023 – 08 października 2023 r.

 1. Serdecznie zapraszam na Msze Święte i na nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie na godz. 16.00, a w niedzielę na godz. 10.30. Zapraszam także na nabożeństwa Maryjne w środy i soboty, o godz. 15.30.
 2. Dzisiaj ofiarami na tacę wspieramy misje. Pamiętajmy w modlitwie w intencji powołanych do pracy na misjach, a także za wspólnoty kościelne, które powstają w wielu zakątkach naszej ziemi.
 3. Przez cały miesiąc także ofiarami do puszki, która znajduje się na stoliku pod chórem, możemy wspierać misje.
 4.  Za tydzień ofiarami do puszek wspieramy Fundusz Papieski – stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. To Dzień Papieski, który przypomina nam pontyfikat Papieża Polaka Św. Jana Pawła II. Tego dnia także będziemy mogli oddać cześć relikwiom Świętego.
 5. W piątek wspominamy Bł. Honorata Koźmińskiego. W piątek 13 dzień miesiąca i ostatni w tym roku Różaniec Fatimski. W sobotę w przededniu wyboru Jana Pawła II wyjątkowo będziemy mogli złożyć ofiary na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
 6. Jest już gotowa księga do zapisywania intencji na nowy rok. Jest też jeszcze kilka niedziel w tym roku wolnych.
 7. Na stoliku pod chórem są do zabrania karty wypominkowe. Możemy je uzupełnić, zaznaczając wybrany dzień.
 8. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła, przed rocznicą wyboru na Stolicę Piotrową Karola Wojtyły, są rozprowadzane kremówki papieskie w cenie 7 zł. Dochód jest przeznaczony na wsparcie młodzieży, która co roku organizuje spotkanie młodych w Garbowie.
 9. Kościół sprzątały (kartka)
 10. Bóg zapłać za ofiary w kwocie 200 zł i 100 zł.
 11. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
 12. Polecam aby zabrać i czytać prasę katolicką. Są do nabycia Kalendarze Maryjne w cenie 10 zł.