XXVIII niedziela w ciągu roku A.D. 2023 – 15 października 2023 r.

1. Serdecznie zapraszam na Msze Święte i na nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie na godz. 16.00, a w niedzielę na godz. 10.30. Zapraszam także na nabożeństwa Maryjne w środy i soboty, o godz. 15.30.
  2. Dzisiaj ofiarami do puszek przy wyjściu z kościoła wspieramy Fundusz Papieski – stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. To Dzień Papieski, który przypomina nam pontyfikat Papieża Polaka Św. Jana Pawła II. Po Mszy Świętej będziemy mogli oddać cześć relikwiom Świętego.
  3. Przez cały miesiąc także ofiarami do puszki, która znajduje się na stoliku pod chórem, możemy wspierać misje.
  4. W tym tyg wspominamy: poniedziałek – Świętą Jadwigę, we wtorek – Św. Ignacego Antiocheńskiego, środę – Św. Łukasza, czwartek – bł. Jerzego Popiełuszkę, a w piątek Św. Jana Kantego.
  5. Jest już gotowa księga do zapisywania intencji na nowy rok. Jest też jeszcze kilka niedziel w tym roku wolnych.
  6. Na stoliku pod chórem są do zabrania karty wypominkowe. Możemy je uzupełnić, zaznaczając wybrany dzień.
  7. Kościół sprzątały (kartka)
  8. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  10. Wczoraj odbył się pogrzeb ś.p. Krystyny Buchajczyk. Polećmy Ja Bożemu Miłosierdziu przez wstawiennictwo MB. Zdrowaś Maryjo…, Wieczny odpoczynek …